Карабін для стрічки h38мм

Карабін для стрічки h38мм
Розфасовка від 250шт Покриття "нікель"
Ціна:0.00 грн.
Артикул: 708
Наявність: Нет
Кількість:


Карабіни для стрічок. Гальванічне покриття «нікель». Розмір карабіна висота h38 мм, ширина w14 мм (у найширшому місці). У карабіна в нижній частині є елемент що обертається, та дозволяє йому приймати будь-яке потрібне положення. Внутрішній розмір обертающійся частини 9 мм. Вага карабіна - 4 грам. Мінімальна розфасовка від 250шт. Відправка по Україні.
Крім карабіна у нас можна купити й іншу сполучну фурнітуру: карабіни з змійкою, карабін з рифленим і гладким кільцем, шнурки для мобілок.


Кріплення та сполучна фурнітура

При виготовленні сувенірної продукції особливо рекламного характеру мається на увазі, що ця сувенірка несе, якусь інформацію і спрямована на впізнаваність бренду або як засіб нагадування про переваги даного продукту, тому вона повинна бути на видному місці. І щоб відповідати цим вимогам і нести максимум інформації той же значок кріпиться, на лацкані і в цьому йому допомагає такі непримітні елементи сувенірної фурнітури, як наприклад метелики-батерфляй або цанги ще їх називають ювелірна застібка. Для акрилових брелоків в якості кріплення, наприклад існують перехідники трикутники, а от для ПВХ брелків часто купують кулькові ланцюжка. Всю цю фурнітуру Ви можете подивитися й купити у нас на сайті.