Карабін для мобільного

Карабін для мобільного
Розфасовка від 250шт Покриття "нікель"
Ціна:2.70 грн.
Артикул: 707
Наявність: Есть
Кількість:


Перехідник карабін для мобілок. Розмір висота h15 мм, ширина w8,5 мм (в широкому місці), діаметр кріпильного кільця 1,5 мм. Вага виробу 1 грам. Мінімальна розфасовка 250шт, покриття «нікель». Відправка по Україні.
З цим карабіном купують: шнурки для мобільних телефонів, кільця діаметром 6, 8, 12 і 20 мм так як діаметр проволки дозволяє легко протягнути їх у вушко карабіна.


Кріплення та сполучна фурнітура

При виготовленні сувенірної продукції особливо рекламного характеру мається на увазі, що ця сувенірка несе, якусь інформацію і спрямована на впізнаваність бренду або як засіб нагадування про переваги даного продукту, тому вона повинна бути на видному місці. І щоб відповідати цим вимогам і нести максимум інформації той же значок кріпиться, на лацкані і в цьому йому допомагає такі непримітні елементи сувенірної фурнітури, як наприклад метелики-батерфляй або цанги ще їх називають ювелірна застібка. Для акрилових брелоків в якості кріплення, наприклад існують перехідники трикутники, а от для ПВХ брелків часто купують кулькові ланцюжка. Всю цю фурнітуру Ви можете подивитися й купити у нас на сайті.