Епоксидна смола (м'яка)

Епоксидна смола (м'яка)
Комплект 4 кг. Ціну уточнюйте у менеджера.
Ціна:0.00 грн.
Артикул: 301
Наявність: Есть
Кількість:


Епоксидна смола для виготовлення об'ємної наклейки. Тип - м'яка. Співвідношення 3/1 (смола / затверджувач). Для зручності користування расфасовано комплектами по 4кг (у літрових пляшках). Цієї кількості вистачає на заливається обсяг 22000см/кв. Купити епоксидну смолу можна так само міні-комплектом 1,335 кг (заливається обсяг 7300 см / кв).


Епоксидна та поліуретанова смола

Епоксидна смола - незамінний продукт в рекламної та сувенірної продукції, зокрема це якісний матеріал у виробництві для заливки, при виготовленні об'ємних наклейок і шильд. У нас можна купити епоксидну смолу, як м'якого, так і твердого типу. При використанні м'якої - ви отримуєте лінзу з пластичними властивостями, а тверду використовують для лінзи, порівнянної з пластиком. Продаж епоксидної смоли (твердої і м'якої) здійснюється комплектами по 4кг (3кг - сама смола і 1кг - спеціальний затверджувач) або міні упаковкою 1,335 кг.

Затверджувач для епоксидної смоли 1кг так само можна купити окремо.

Якщо поставлена задача використовувати об'ємну наклейку на вулиці під прямими сонячними променями, то на цей випадок у нас є спеціальна пропозиція - поліуретанова смола.